Davert Bio ryż parboiled długoziarnisty, 500 g
Niezawodny klasyk do Twojej kuchni
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Gwarantowana sypkość
- Krótki czas gotowania
- Delikatnie przetworzona jakość bio
Podobne produkty
Opis
Ten organiczny ryż parboiled z kontrolowanych upraw to idealna baza codziennych dań! Specjalny proces obróbki sprawia, że wartości odżywcze zostają zachowane wewnątrz ziarna.
Krótki czas gotowania i sypka struktura sprawiają, że ryż nigdy się nie klei. Doskonały jako dodatek, składnik dań z patelni czy sałatek.
Przygotowanie dla 2 osób jako dodatek:
- 125 g ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 17-20 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-22010 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339220108 |
| Numer producenta: | 22010 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż długoziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1453 / 347 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż parboiled długoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.