Davert Bio biała komosa ryżowa, 200 g
Łagodna, puszysta i pyszna!
12,99 zł
(64,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo łagodny smak
- Sypka konsystencja
- Idealne do sałatek, bowl i dań z patelni
Podobne produkty
Opis
Biała komosa ryżowa jest najdelikatniejszą spośród odmian komosy ryżowej i zachwyca wyjątkowo łagodnym, subtelnie orzechowym smakiem. Małe, jasne ziarenka to prawdziwi mistrzowie transformacji: podczas gotowania pozostają przyjemnie sypkie i lekkie, jednocześnie doskonale chłonąc aromaty świeżych ziół i przypraw.
Jako delikatny dodatek, baza do kreatywnych bowls lub pożywny składnik dań z patelni – ten organiczny uniwersalny produkt wprowadza cenną różnorodność do codziennego jadłospisu!
Przygotowanie 100 g komosy ryżowej:
- Zagotować 2 1/2-krotną ilość wody.
- Posolić według uznania.
- Dodać komosę ryżową i gotować na małym ogniu przez 15-20 minut, aż wchłonie całą wodę.
- Od czasu do czasu mieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-19214 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 4019339192146 |
| Numer producenta: | 19214 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
komosa ryżowa biała[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1532 / 366 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,9 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 62 g |
| w tym cukier | 1,8 g |
| substancje balastowe | 6,9 g |
| białko | 12 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio biała komosa ryżowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.