Davert Bio biały ryż jaśminowy w torebkach do gotowania WF Ibis Rice, 500 g
Kwiatowa elegancja do Twojej kuchni azjatyckiej
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowy, kwiatowy aromat
- Gotowy w 10 minut
- Zrównoważona uprawa
Podobne produkty
Opis
Ten organiczny ryż jaśminowy z inicjatywy "Ibis Rice" to nie tylko uczta dla podniebienia, ale także prawdziwy projekt ochrony przyrody. Jego charakterystyczny, kwiatowy aromat i luźna, ziarnista konsystencja sprawiają, że jest to pierwszy wybór do autentycznych curry, kolorowych frytek lub egzotycznych misek.
Dzięki praktycznym woreczkom do gotowania, ten najwyższej jakości ryż jest zawsze ugotowany do perfekcji, bez przywierania i przypalania. Ciesz się najwyższą jakością, która robi różnicę!
Błyskawiczne przygotowanie:
- Zagotować 1 litr wody z odrobiną soli.
- Włożyć torebkę do gotowania, przykryć i gotować na wolnym ogniu przez 10 minut.
- Wyjąć za pętelkę, odcedzić, rozciąć i cieszyć się!
| Nr art.: | XEC-URT-23314 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339233146 |
| Numer producenta: | 23314 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE, Wildlife friendly |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż długoziarnisty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1486 / 355 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | <0,6 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| białko | 7,5 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio biały ryż jaśminowy w torebkach do gotowania WF Ibis Rice
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.