Davert Bio chleb z zielonego orkiszu i orkiszu, 500 g
Wyrazisty, lekko wędzony i naturalnie soczysty
13,99 zł
(27,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wytrawny smak dzięki zielonemu orkiszowi
- Soczysty chleb z pełnoziarnistej mąki grubo mielonej
- Receptura wegańska
Podobne produkty
Opis
Odkryj wyjątkowy smak zielonego orkiszu suszonego nad ogniem! Ten aromatyczny, soczysty organiczny chleb orkiszowy z zielonego orkiszu powstaje z aromatycznej śruty i łączy w sobie cenne właściwości żyta, orkiszu i zielonego orkiszu.
Delikatna nuta dymna nadaje każdej kromce wyrazisty, pikantny aromat. Niezależnie od tego, czy z dodatkami wytrawnymi, słodkimi czy po prostu chrupiąco opieczony – to wegańskie pieczywo organiczne stanowi idealną bazę codziennej diety.
| Nr art.: | XEC-URT-67246 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339672464 |
| Numer producenta: | 67246 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 837 / 200 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 36 g |
| w tym cukier | 3,2 g |
| substancje balastowe | 9,7 g |
| białko | 5,3 g |
| sól | 1,2 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio chleb z zielonego orkiszu i orkiszu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.