Davert Bio ciecierzyca, 500 g
Poczuj smak Orientu w swoim domu!
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyrazisty, orzechowy smak i miękka po ugotowaniu
- Baza do hummusu, falafeli i sałatek
- Najwyższa jakość bio
Podobne produkty
Opis
Pyszny hummus jak na Bliskim Wschodzie lub chrupiące falafel przygotowane w domu? Te suszone organiczne ciecierzyce stanowią autentyczną bazę dla wszystkich, którzy kochają gotować. Dzięki wyrazistemu, orzechowo-przyprawowemu aromatowi i miękkiej po ugotowaniu konsystencji wnoszą charakter i sytość do każdego dania.
Idealne jako główny składnik bowlów, dodatek do rozgrzewających dań jednogarnkowych czy chrupiąca przekąska po upieczeniu w piekarniku – to niezbędny element każdej dobrze zaopatrzonej kuchni!
Przygotowanie:
- 150 g ciecierzycy namoczyć przez ok. 12 godzin.
- Następnie gotować w świeżej wodzie pod przykryciem przez 45–60 minut.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-44010 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339440100 |
| Numer producenta: | 44010 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ciecierzyca[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1461 / 349 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 47 g |
| w tym cukier | 4,3 g |
| substancje balastowe | 15 g |
| białko | 20 g |
| sól | 0,1 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ciecierzyca
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.