Davert Bio czarny ryż Nerone, 250 g
Czarna perła z Piemontu
16,99 zł
(67,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowy specjał z Piemontu
- Idealny do risotto i deserów
- Intensywny aromat
Podobne produkty
Opis
Ta wyjątkowa specjalność z Piemontu zachwyca głęboką czernią i niezwykłą strukturą po ugotowaniu. Dzięki zawartości skrobi idealnie nadaje się do risotto i deserów.
Intensywny aromat sprawia, że doskonale komponuje się z sałatkami oraz jako dodatek do ryb i warzyw. Wyjątkowy organiczny ryż dla wymagających smakoszy.
Przygotowanie dla 2 osób jako dodatek:
- 125 g czarnego ryżu Nerone zagotować w 2,5-krotnej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować pod przykryciem na małym ogniu przez 40–45 minut, od czasu do czasu mieszając.
| Nr art.: | XEC-URT-22207 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339222072 |
| Numer producenta: | 22207 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż brązowy, długoziarnisty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 4 g |
| białko | 9,7 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czarny ryż Nerone
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.