Davert Bio czerwona fasola kidney, 500 g
Wszechstronne zastosowanie i zawsze pyszne
18,99 zł
(37,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bogata, mączna konsystencja
- Idealna do chili, wrapów i gulaszy
- Wysoka jakość organiczna
Podobne produkty
Opis
Ta fasola to prawdziwa skarbnica energii! Czerwona organiczna fasola kidney zachwyca intensywnym kolorem i wyrazistym smakiem. Jej wyjątkową cechą jest mączysty środek, który podczas gotowania staje się miękki, przy zachowaniu zwartej skórki.
Idealna do chili sin carne, wrapów czy zup – zapewnia strukturę i aromat, których potrzebują sycące dania.
Przygotowanie:
- 100 g fasoli namoczyć przez ok. 12 godzin.
- Gotować w świeżej wodzie przez 60-90 minut.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-44810 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339448106 |
| Numer producenta: | 44810 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
czerwona fasola[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1331 / 318 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 40 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 23 g |
| białko | 24 g |
| sól | <0,01 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czerwona fasola kidney
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.