Davert Bio czerwona komosa ryżowa, 200 g
Intensywny aromat i rubinowa elegancja
14,99 zł
(74,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Intensywny, aromatyczny smak
- Zachowuje czerwony kolor po gotowaniu
- Przyjemnie sprężysta
Podobne produkty
Opis
Ta czerwona organiczna komosa ryżowa to wyrazisty wybór dla każdego, kto poszukuje intensywnych, orzechowych i aromatycznych doznań. W porównaniu z białą odmianą, rubinowoczerwone ziarna zachowują znacznie więcej smaku i jasnego koloru po ugotowaniu.
Sprawia to, że jest to idealny składnik do nietypowych dań typu stir-fry, kreatywnych sałatek lub jako wykwintny dodatek, który doskonale harmonizuje z mocnymi smakami, takimi jak orzechy włoskie lub wyśmienite specjały serowe. Prawdziwa organiczna atrakcja dla wymagających smakoszy!
Przygotowanie dla 100 g komosy ryżowej:
- Doprowadzić do wrzenia 2 1/2 razy większą ilość wody.
- Dodać sól do smaku.
- Dodaj quinoa i gotuj na wolnym ogniu przez 15-20 minut, aż cała woda zostanie wchłonięta.
- Od czasu do czasu zamieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-19211 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 4019339192115 |
| Numer producenta: | 19211 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
czerwona komosa ryżowa[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1683 / 402 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 66 g |
| w tym cukier | 7,4 g |
| substancje balastowe | 10 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czerwona komosa ryżowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.