Davert Bio fasola mung, 500 g
Zielony klejnot kuchni azjatyckiej
18,99 zł
(37,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatnie słodkawy smak
- Idealna do dań wok i daal
- Bardzo miękka po ugotowaniu
Podobne produkty
Opis
Odkryj prawdziwie wszechstronny składnik kuchni Dalekiego Wschodu! Fasola mung to w Indiach i Azji podstawowy element diety, który wnosi do potraw delikatnie słodkawą nutę. Jej wyjątkową cechą jest miękka, kremowa konsystencja po ugotowaniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do dań typu dal, potraw z woka czy sycących jednogarnkowych dań.
Świetnie sprawdza się także w świeżych sałatkach, dodając koloru i wartości odżywczych. Niezbędny składnik dla wszystkich, którzy cenią różnorodność i autentyczną kuchnię organiczną!
Przygotowanie:
- 150 g fasoli namoczyć przez ok. 12 godzin.
- Następnie gotować w świeżej wodzie przez ok. 30 minut.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-44310 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339443101 |
| Numer producenta: | 44310 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
fasola mung[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1306 / 312 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 42 g |
| w tym cukier | 3,2 g |
| substancje balastowe | 18 g |
| białko | 24 g |
| sól | 0,01 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio fasola mung
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.