Davert Bio fasola pinto, 500 g
Fasola do kremowych dań
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodny smak i kremowa konsystencja
- Idealns do gulaszy, dipów i kotlecików
- Atrakcyjny, nakrapiany wygląd
Podobne produkty
Opis
Fasola pinto zawdzięcza swoją nazwę charakterystycznemu, nakrapianemu wyglądowi – w języku hiszpańskim „pinto” oznacza „malowany”. Podczas gotowania zyskuje miękką, lekko kremową konsystencję.
Dzięki łagodnemu smakowi świetnie sprawdza się w daniach jednogarnkowych, pastach czy kotlecikach. Ta organiczna fasola wnosi strukturę i delikatny aromat do potraw.
Przygotowanie:
- 100 g fasoli namoczyć przez ok. 12 godzin.
- Gotować w świeżej wodzie przez 50-60 minut.
- Posolić pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-46210 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339462102 |
| Numer producenta: | 46210 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
fasola Pinto[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1269 / 303 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,1 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 41,8 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| substancje balastowe | 22 g |
| białko | 18,4 g |
| sól | <0,01 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio fasola pinto
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.