Davert Bio Gigantes - fasola gigant w sosie pomidorowym, 400 g
Śródziemnomorska świąteczna atmosfera na talerzu
8,99 zł
(22,48 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kremowa i delikatna, ekologiczna fasola
- W owocowo-pikantnym sosie pomidorowym
- Idealna jako antipasto lub szybki dodatek
Podobne produkty
Opis
Przenieś grecką tawernę do swojego domu! Te organiczne gigantes w sosie pomidorowym to pulchna, biała fasola skąpana w owocowym, pikantnym sosie pomidorowym. Zachwycają cudownie kremową konsystencją i pełnym smakiem.
Czy to jako klasyczne zimne antipasti, pikantny dodatek do śródziemnomorskich dań typu stir-fry, czy też jako samodzielne danie - te fasolki oferują prawdziwą przyjemność bez żadnego wysiłku.
| Nr art.: | XEC-URT-48719 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339487198 |
| Numer producenta: | 48719 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
45 % fasola Jaś[1], woda, koncentrat pomidorowy[1], oliwa z oliwek[1], sól morska, rohrzucker[1], skrobia kukurydziana[1], 3 % Mieszanka przypraw[1] (sól morska, papryka słodka[1], cebula w proszku[1], czosnek w proszku[1], pietruszka[1], Chilli[1],
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 360 / 86 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukier | <1,3 g |
| substancje balastowe | 4,8 g |
| białko | 5,1 g |
| sól | 0,75 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Gigantes - fasola gigant w sosie pomidorowym
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.