Davert Bio kasza jaglana drobna, 500 g
Łagodna różnorodność w ekspresowym tempie!
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bardzo drobna i delikatne ziarno
- Gotowa w 10 minut
- Idealna do sałatek, zapiekanek i deserów
Podobne produkty
Opis
Odkryj prawdziwy talent natury! Ta organiczna drobnoziarnista kasza jaglana w jakości Naturland zachwyca wyjątkowo delikatną strukturą i łagodnym smakiem. Szybka w przygotowaniu, nadaje potrawom lekką i puszystą bazę.
Idealna do kolorowych sałatek, jako baza do wytrawnych zapiekanek czy nawet jako słodki deser – doskonale dopasowuje się do każdego przepisu. Niezbędny produkt dla wszystkich, którzy cenią szybkie, wszechstronne i świadome gotowanie!
Przygotowanie:
- 125 g kaszy jaglanej opłukać.
- Zagotować w podwójnej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować pod przykryciem na małym ogniu przez 7-10 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-17712 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339177129 |
| Numer producenta: | 17712 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
proso[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1507 / 360 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 69 g |
| w tym cukier | 1,5 g |
| substancje balastowe | 3,9 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kasza jaglana drobna
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.