Davert Bio kasza kukurydziana (polenta), 500 g
Słoneczna różnorodność kuchni włoskiej
11,99 zł
(23,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bezglutenowa przyjemność
- Łagodny, aromatyczny smak
- Idealna do polenty, klusek i zapiekanek
Podobne produkty
Opis
Przenieś klasykę południa prosto do swojej kuchni! Ta delikatna organiczna kasza kukurydziana to idealna baza do kremowej polenty, która rozgrzewa ciało i duszę. Złociste ziarna mają jednak znacznie więcej do zaoferowania: jako wytrawny dodatek, baza do puszystych klusek z kaszy manny czy sekretny składnik słodkich zapiekanek i bezglutenowych wypieków – kasza kukurydziana wnosi łagodnie aromatyczną nutę do potraw.
Szczególnie ciekawy pomysł: gotową polentę wystarczy schłodzić, pokroić na kawałki i podsmażyć na złoty kolor. Prawdziwie wszechstronny składnik do kreatywnej kuchni organicznej!
Przygotowanie:
- Zagotować 300 ml lekko osolonej wody.
- Dodać 100 g kaszy kukurydzianej i gotować przez 2 minuty.
- Następnie pozostawić pod przykryciem na 8-10 minut do napęcznienia.
| Nr art.: | XEC-URT-30912 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339309124 |
| Numer producenta: | 30912 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
kukurydza[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1461 / 349 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 75 g |
| w tym cukier | 1,1 g |
| substancje balastowe | 4,5 g |
| białko | 7,6 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kasza kukurydziana (polenta)
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.