Davert Bio kuskus pełnoziarnisty, 500 g
Szybki w przygotowaniu i pyszny
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Najwyższa jakość organiczna
- Gotowy w 5 minut
- Lekka, puszysta konsystencja
Podobne produkty
Opis
Ten ekologiczny, pełnoziarnisty kuskus łączy w sobie to, co najlepsze w pełnych ziarnach, z błyskawicznym przygotowaniem tego orientalnego specjału! Zachwyca subtelnie orzechowym smakiem i cudownie puszystą konsystencją.
Niezależnie od tego, czy stanowi kompletną bazę do kolorowych sałatek, dodatek do pikantnych tadżinów, czy też składnik zapiekanek – ten kuskus jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy cenią sobie świadomą, a zarazem nieskomplikowaną kuchnię ekologiczną!
Przygotowanie:
Kuskus zagotuj w dwukrotnie większej ilości wody i odstaw na około 5 minut, aby napęczniał.
| Nr art.: | XEC-URT-30610 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339306109 |
| Numer producenta: | 30610 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
pszenica durum (kuskus)[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1511 / 361 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 69,1 g |
| w tym cukier | 2,2 g |
| substancje balastowe | 6,9 g |
| białko | 11,3 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kuskus pełnoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.