Davert Bio kuskus perłowy, 200 g
Prawdziwa kulinarna perła!
10,99 zł
(54,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowa perełkowa forma
- Łagodny zbożowy smak
- Idealny do bowl, sałatek i dań z patelni
Podobne produkty
Opis
Odkryj nowy wymiar kuchni orientalnej! Ten organiczny kuskus perłowy zachwyca wyjątkową formą i delikatnym smakiem. Stanowi doskonałą alternatywę dla ryżu czy makaronu.
Dzięki swojej strukturze doskonale wchłania sosy i dressingi. Idealny do bowlów, dań warzywnych czy sałatek.
Przygotowanie:
- Zagotować 250 ml osolonej wody.
- Dodać 100 g kuskusu i gotować pod przykryciem przez 8 minut.
- Od czasu do czasu mieszać i doprawić według uznania.
| Nr art.: | XEC-URT-30609 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 4019339306093 |
| Numer producenta: | 30609 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Pearl Couscous
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1457 / 348 kj / kcal |
| tłuszcz | 2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 2,5 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kuskus perłowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.