Davert Bio nasiona konopi łuskane, 150 g
Orzechowy akcent w Twojej kuchni
19,99 zł
(133,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Orzechowy, delikatny smak
- Uniwersalny dodatek do bowl i innych dań
- Wysokiej jakości bio
Podobne produkty
Opis
Drobne nasiona konopi zachwycają łagodnym, orzechowym smakiem i przyjemnie miękką teksturą. Jako dodatek do musli, składnik kremowych smoothie czy aromatyczny akcent do świeżych sałatek – te organiczne nasiona doskonale sprawdzają się w nowoczesnej kuchni! To czysta jakość jednej z najstarszych roślin uprawnych, która wzbogaca smak potraw i wprowadza różnorodność.
| Nr art.: | XEC-URT-43107 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 4019339431078 |
| Numer producenta: | 43107 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
obrane nasiona konopi[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2516 / 601 kj / kcal |
| tłuszcz | 53 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 5,2 g |
| nienasycone kwasy tłuszczowe | 44 g |
| węglowodany | 2,6 g |
| w tym cukier | 2,6 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 30 g |
| sól | <0,01 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio nasiona konopi łuskane
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.