Davert Bio nasiona słonecznika, 250 g
Czysta naturalna różnorodność - obfity klasyk na posiłek!
8,99 zł
(35,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Łagodny orzechowy smak i chrupiąca konsystencja
- Idealne do musli, chleba i sałatek
- Najlepsza jakość organiczna
Podobne produkty
Opis
Sięgnij po klasykę w najlepszej organicznej jakości! Te organiczne nasiona słonecznika zachwycają łagodnym, orzechowym smakiem i chrupiącą konsystencją. Czy to w musli, jako dodatek do sałatek i zup, czy w domowym chlebie - te nasiona są naprawdę wszechstronne! Idealnie nadają się również jako baza do kremowych past do smarowania lub jako samodzielna przekąska.
| Nr art.: | XEC-URT-40507 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339405079 |
| Numer producenta: | 40507 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
nasiona słonecznika[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2642 / 631 kj / kcal |
| tłuszcz | 54 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 5,7 g |
| węglowodany | 9,6 g |
| w tym cukier | 1,8 g |
| substancje balastowe | 6,5 g |
| białko | 23 g |
| sól | <0,16 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio nasiona słonecznika
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.