Davert Bio Nut Butter - cynamonki, 250 g
Przepyszny smak bułeczki cynamonowej w jednej łyżeczce
29,99 zł
(119,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatne migdały i orzechy nerkowca
- Naturalna słodycz z kwiatów kokosa
- Aromatyczny smak cynamonu
Podobne produkty
Opis
Świeżo upieczone bułeczki cynamonowe są teraz na wyciągnięcie ręki! Z Bio Nut Butter - cynamonki możesz delektować się pysznym smakiem tego uwielbianego klasyka. Bazę z delikatnych migdałów i orzechów nerkowca idealnie uzupełnia karmelizowana słodycz cukru z kwiatu kokosa i aromatyczna nuta cynamonu.
Niezależnie od tego, czy będzie dodatkiem do niedzielnej bułki, ozdobą śniadania, czy po prostu przekąską: to wegańskie, ekologiczne danie jest idealną nagrodą w przerwach między posiłkami i wprowadza do Twojej kuchni przytulny klimat piekarni.
Ogłoszenie:
Olej z orzechów może się oddzielić i wypłynąć na powierzchnię, dlatego przed spożyciem dokładnie wymieszaj masło orzechowe.
| Nr art.: | XEC-URT-31126 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339311264 |
| Numer producenta: | 31126 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2407 / 575 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 5,8 g |
| węglowodany | 29 g |
| w tym cukier | 20 g |
| substancje balastowe | 3,2 g |
| białko | 18 g |
| sól | <0,07 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Nut Butter - cynamonki
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.