Davert Bio orkisz jak ryż z soczewicą górską gourmet, 250 g
Spróbuj czegoś nowego!
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Alternatywa dla ryżu z orkiszu
- Sprężysta struktura i delikatnie orzechowy aromat
- Idealna do bowl i sałatek
Podobne produkty
Opis
Dlaczego zawsze ryż, skoro dobre jest tak blisko? Ta sprytna mieszanka łączy to, co najlepsze z dwóch światów: polerowany orkisz w formie przypominającej ryż spotyka się z małymi, aromatycznymi soczewicami górskimi. Orkisz pozostaje delikatnie al dente, a soczewica zapewnia przyjemnie ziarnistą nutę.
Dzięki subtelnemu, orzechowemu aromatowi ta kompozycja stanowi idealną bazę do kolorowych bowlów, rustykalnych dań z patelni lub jako ciekawy dodatek do zapiekanek. Prawdziwe urozmaicenie spiżarni, które nowocześnie interpretuje regionalną kulturę zbóż!
Błyskawiczne przygotowanie:
- 1 litr wody na woreczek doprowadzić do wrzenia z dodatkiem soli.
- Włożyć woreczek i gotować pod przykryciem przez 20-25 minut.
- Wyjąć za uchwyt, odcedzić, rozciąć & delektować się smakiem!
| Nr art.: | XEC-URT-14706 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339147061 |
| Numer producenta: | 14706 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1394 / 333 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 1,6 g |
| substancje balastowe | 10 g |
| białko | 17 g |
| sól | 0,06 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio orkisz jak ryż z soczewicą górską gourmet
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.