Davert Bio otręby owsiane, 500 g
To, co najlepsze z owsa na dobry start
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Zawiera otręby i zarodki
- Regionalne uprawy Bioland z Niemiec
- Orzechowy aromat
Podobne produkty
Opis
Te organiczne otręby owsiane w najwyższej jakości Bioland to prawdziwie wszechstronny produkt! Pozyskiwane bezpośrednio z wartościowych zewnętrznych warstw ziarna, dostarczają dodatkowej porcji błonnika i wnoszą przyjemnie orzechowy smak do kuchni.
Idealne jako dodatek do porannego porridge, składnik jogurtu lub uzupełnienie smoothie i wypieków – to prosty sposób na wzbogacenie codziennych posiłków!
Wskazówki dotyczące przygotowania:
2 łyżki otrębów owsianych gotować w 200 ml mleka lub napoju roślinnego, aż do uzyskania pożądanej konsystencji.
| Nr art.: | XEC-URT-31311 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339313107 |
| Numer producenta: | 31311 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
otręby owsiane[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1486 / 355 kj / kcal |
| tłuszcz | 8,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 1,6 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 1,8 g |
| substancje balastowe | 12 g |
| białko | 17 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio otręby owsiane
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.