Davert Bio owsianka czekoladaowa z kakao nibs Porridge-Cup, 65 g
Czekoladowy start dnia!
6,99 zł
(107,54 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owies Bioland z Niemiec
- Naturalna słodycz z daktyli
- Z chrupiącymi nibsami kakaowymi
Podobne produkty
Opis
Z tym wegańskim organicznym daniem gotowym w kubku – owsianka łączą się delikatne płatki owsiane z karmelową nutą daktyli. Kakaonibs i kakao nadają intensywny smak i chrupkość.
Idealne na szybkie śniadanie – kremowe, wygodne i gotowe w kilka minut.
Przygotowanie:
- Zalać 150 ml mleka lub napoju roślinnego i wymieszać.
- Pozostawić na 5 minut i spożywać na ciepło.
| Nr art.: | XEC-URT-63622 |
|---|---|
| Zawartość: | 65 g |
| EAN: | 4019339636107 |
| Numer producenta: | 63622 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez składników aromatyzujących |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1645 / 393 kj / kcal |
| tłuszcz | 14 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 7,3 g |
| substancje balastowe | 14 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,34 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio owsianka czekoladaowa z kakao nibs Porridge-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.