Davert Bio pełnoziarniste płatki kukurydziane bezglutenowe, 250 g
Prawdziwa kukurydza pełna chrupkości
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z 100% pełnoziarnistej kukurydzy
- Tradycyjnie walcowane i chrupiące
- Bez dodatku cukru i soli
Podobne produkty
Opis
Zapomnij o słodzonych płatkach i odkryj naturalny smak kukurydzy! Te bezglutenowe organiczne pełnoziarniste cornflakes powstają w 100% z pełnoziarnistej kukurydzy.
Bez dodatku cukru i soli – czysty, chrupiący początek dnia.
| Nr art.: | XEC-URT-29110 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339291009 |
| Numer producenta: | 29110 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Informacje ogólne: | Bez dodatku cukru - naturalnie zawiera cukier |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
pełnoziarnista kukurydza[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1562 / 373 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 7,6 g |
| białko | 8,6 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio pełnoziarniste płatki kukurydziane bezglutenowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.