Davert Bio płatki kukurydziane, bezglutenowe, 250 g
Bezglutenowy i chrupiący klasyk
11,99 zł
(47,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 100% kukurydzy
- Bez dodatku cukru i soli
- Naturalnie bezglutenowe i wegańskie
Podobne produkty
Opis
Czyste, lekkie i naturalne: te bezglutenowe organiczne płatki kukurydziane to idealny wybór na świadomy początek dnia! Wytwarzane w 100% z ziaren kukurydzy, są delikatnie walcowane i prażone w tradycyjnym procesie. Efektem są złociste płatki o łagodnym, aromatycznym smaku i doskonałej chrupkości.
Bez dodatku cukru i soli, stanowią autentyczny produkt naturalny, który jest naturalnie bezglutenowy. Ponadczasowy klasyk śniadaniowy, który udowadnia, że mniej znaczy więcej.
| Nr art.: | XEC-URT-29109 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339291016 |
| Numer producenta: | 29109 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Informacje ogólne: | Bez dodatku cukru - naturalnie zawiera cukier |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
kukurydza[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1591 / 380 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 82 g |
| w tym cukier | 1,3 g |
| substancje balastowe | 3,6 g |
| białko | 8,7 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio płatki kukurydziane, bezglutenowe
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.