Davert Bio proso złote, 500 g
Jedno ziarno, tysiące możliwości
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Miękka, ziarnista konsystencja
- Idealne do „hirsotto”, kaszek i sałatek
- Do dań słodkich i wytrawnych
Podobne produkty
Opis
Kasza jaglana to znacznie więcej niż tylko tradycyjny składnik – to nowoczesne supergrain dla Twojej kuchni organicznej! Ta organiczna złota kasza jaglana zachwyca łagodnym, orzechowym smakiem oraz wszechstronną teksturą, która w zależności od przygotowania może być miękka lub sypka.
Idealna jako wytrawne „hirsotto”, wegańska baza do kotlecików lub rozgrzewająca kasza na śniadanie z owocami – dopasowuje się do każdej kulinarnej wizji.
Przygotowanie:
- 125 g kaszy jaglanej opłukać.
- Zagotować w podwójnej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować przez ok. 20 minut i pozostawić na kolejne 10 minut do napęcznienia.
| Nr art.: | XEC-URT-17511 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339175118 |
| Numer producenta: | 17511 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
proso złote[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1507 / 360 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1 g |
| węglowodany | 69 g |
| w tym cukier | 1,5 g |
| substancje balastowe | 3,9 g |
| białko | 11 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio proso złote
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.