Davert Bio pszenica, 1.000 g
Uniwersalny klasyk
8,99 zł
(8,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodny, pełnoziarnisty smak
- Doskonałe właściwości kulinarne i wypiekowe
- Regionalna jakość Bioland z Niemiec
Podobne produkty
Opis
Pszenica nie bez powodu jest najważniejszym zbożem na świecie – to prawdziwie wszechstronny składnik w kuchni organicznej! Ta organiczna pełnoziarnista pszenica z niemieckich gospodarstw Bioland zachwyca łagodnie aromatycznym profilem i wyjątkową uniwersalnością.
Stanowi podstawę najwyższej jakości wypieków, a jednocześnie jako całe ziarno jest doskonałą, pożywną bazą posiłków. Niezależnie od tego, czy jako składnik sałatek, element sycących dań jednogarnkowych czy baza zapiekanek – ta pszenica gwarantuje niezawodną jakość na co dzień!
Przygotowanie:
- Pszenicę zagotować w dużej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 45-50 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-10018 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 4019339100189 |
| Numer producenta: | 10018 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
pszenica[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1369 / 327 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 60 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 13 g |
| białko | 11 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio pszenica
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.