Davert Bio pumpernikiel, 250 g
Przyjemność w każdej kromce
8,99 zł
(35,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Typowo słodowy i mocny smak
- Czyste żyto razowe bez dodatków
- Wytrawna przekąska
Podobne produkty
Opis
Prawdziwy chleb rzemieślniczy z serca Münsterland: Ten organiczny pumpernikiel to cudownie ciemny, aromatyczny chleb razowy z charakterem. Pumpernikiel jest znany ze swojego typowo słodowego i mocnego smaku, bez dodatku cukru.
Jako rustykalna podstawa pikantnej przekąski, elegancki dodatek do deski serów lub jako pyszny dodatek do zup i gulaszu - ten klasyk wnosi niezafałszowany smak czystej mocy żyta razowego prosto na Twój stół.
| Nr art.: | XEC-URT-68037 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339680377 |
| Numer producenta: | 68037 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, G - mleko, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Informacje ogólne: | Bez dodatku cukru - naturalnie zawiera cukier |
Składniki
śrut z pełnoziarnistego żyta[1], woda, sól morska
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 804 / 192 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 34,9 g |
| w tym cukier | 4,8 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 4,6 g |
| sól | 1,5 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio pumpernikiel
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.