Davert Bio Quinoa Pops, 125 g
Zbożowa moc w najlżejszej formie!
16,99 zł
(135,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Lekka jak piórko struktura
- Bezglutenowe i bez dodatku cukru
- Do musli, deserów i wypieków
Podobne produkty
Opis
Odkryj komosę ryżową w najlżejszej formie! Te organiczne pops z quinoa powstają z całych ziaren i są delikatnie ekspandowane. Dzięki temu zyskują lekko prażony smak, który pasuje zarówno do dań słodkich, jak i wytrawnych.
Naturalnie bezglutenowe i bez dodatku cukru czy soli – stanowią wartościowy dodatek do codziennej diety. Lekkość i smak w idealnej równowadze!
| Nr art.: | XEC-URT-29107 |
|---|---|
| Zawartość: | 125 g |
| EAN: | 4019339291054 |
| Numer producenta: | 29107 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Certyfikowany organiczny, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Komosa ryżowa[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1524 / 364 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 4,4 g |
| białko | 7,6 g |
| sól | <0,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Quinoa Pops
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.