Davert Bio ryż okrągłoziarnisty pełnoziarnisty, 500 g
Delikatna pełnoziarnista przyjemność z charakterem
13,99 zł
(27,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Smak pełnego ziarna
- Miękka, lekko kleista konsystencja
- Idealny do risotto i ryżu na mleko
Podobne produkty
Opis
Ponieważ ten ryż pozostaje niełuskany, zachowuje pełnię wartości odżywczych wraz z warstwą aleuronową. Podczas gotowania staje się miękki i lekko kleisty, co czyni go niezwykle wszechstronnym.
Idealny do risotto pełnoziarnistego, deserów ryżowych lub jako sycący dodatek – ten organiczny ryż doskonale dopasowuje się do różnych potraw.
Przygotowanie dla 2 osób jako dodatek:
- 125 g opłukanego ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 35-40 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-20610 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339206102 |
| Numer producenta: | 20610 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
naturalny ryż okrągłoziarnisty
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1474 / 352 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 73,1 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| białko | 8,5 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż okrągłoziarnisty pełnoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.