Davert Bio sos pomidorowy Noodle-Cup, 67 g
Owocowa pasta gotowa w ekspresowym tempie
7,99 zł
(119,25 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owocowo-pikantny smak pomidorów
- 100% wegańskie składniki bio
- Gotowe w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Poczuj włoski klimat prosto z kubka! Organiczne danie gotowe w kubku z makaronem w sosie pomidorowym łączy delikatny makaron z semoliny z wyrazistym sosem pomidorowym. Doprawione oregano i czosnkiem, zapewnia pełnię smaku klasycznej pasty – bez gotowania!
Idealne na lunch, uczelnię czy szybki posiłek. W pełni roślinne, z kontrolowanych upraw organicznych i bez zbędnych dodatków.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64600 |
|---|---|
| Zawartość: | 67 g |
| EAN: | 4019339646007 |
| Numer producenta: | 64600 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera drożdży, bez składników aromatyzujących |
Składniki
66 % makaron[1] (semolina z pszenicy durum[1]), skrobia ziemniaczana[1], 7,5 % granulat pomidorowy[1] (Koncentrat pomidorowy[1], skrobia kukurydziana[1]), 7 % pomidory[1], surowy cukier trzcinowy[1], sól morska, marchew[1], czosnek[1], oregano[1], burak[1], pietruszka[1], pieprz[1], olej słonecznikowy[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 435 / 104 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| substancje balastowe | 2,6 g |
| białko | 3,7 g |
| sól | 1,1 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio sos pomidorowy Noodle-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.