Davert Bio styl tajski Noodle-Cup, 60 g
Egzotyczna przyjemność makaronowa gotowa w mgnieniu oka
7,99 zł
(133,17 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Egzotyczny smak z trawą cytrynową i imbirem
- Bez wzmacniaczy smaku
- Gotowe w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Zanurz się w smakach Tajlandii! To tajskie organiczne danie gotowe w kubku z makaronem przenosi orientalne aromaty prosto na talerz. Delikatny makaron, chrupiące warzywa oraz świeżość trawy cytrynowej i imbiru tworzą autentyczne doznania smakowe.
Uzupełnione nutą kurkumy i kolendry, stanowi lekkie, w pełni roślinne danie z kontrolowanych upraw organicznych. Idealne na aromatyczną przerwę bez długiego gotowania.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64605 |
|---|---|
| Zawartość: | 60 g |
| EAN: | 4019339646052 |
| Numer producenta: | 64605 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera drożdży, bez składników aromatyzujących |
Składniki
80 % makaron[1] (semolina z pszenicy durum[1]), 6,7 % marchew[1], sól morska, surowy cukier trzcinowy[1], papryka[1], 1 % trawa cytrynowa[1], mąka ryżowa[1], zagęszczacz (mąka z nasion szarańczyna strąkowego[1]), por[1], 0,4 % imbir[1], sos sojowy w proszku[1] (soja[1], sól morska), pasternak[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], kolendra[1], koper[1], olej słonecznikowy[1], pieprz[1], kozieradka[1], czosnek[1], Nasiona kminku[1], cynamon[1], lubczyk[1], kminek zwyczajny[1], Chilli[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 456 / 109 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 22 g |
| w tym cukier | 2,6 g |
| substancje balastowe | 2,2 g |
| białko | 3,3 g |
| sól | 0,94 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio styl tajski Noodle-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.