Davert Bio tajska zupa soczewicowo-kokosowa, 170 g
Tajska przyjemność w mgnieniu oka
12,99 zł
(76,41 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatna czerwona soczewica i mleko kokosowe
- Gotowa w 15 minut
- Wegańska przyjemność w stylu azjatyckim
Podobne produkty
Opis
Przenieś smaki Azji Południowo-Wschodniej do swojej kuchni! Ta delikatna organiczna zupa łączy czerwoną soczewicę z kremowym mlekiem kokosowym.
Z dodatkiem świeżej cukinii w 15 minut powstaje aromatyczne danie o egzotycznym charakterze.
Przygotowanie:
- Potrzebna jest dodatkowo cukinia (ok. 100 g).
- Podsmażyć zawartość na 1 łyżce oleju.
- Dodać 1 litr wody, zagotować i przykryć.
- Gotować 10 minut, mieszając.
- Dodać cukinię i gotować kolejne 5 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-64201 |
|---|---|
| Zawartość: | 170 g |
| EAN: | 4019339642016 |
| Numer producenta: | 64201 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera drożdży, bez składników aromatyzujących |
Składniki
68 % czerwona soczewica[1], marchew[1], 5 % kokos[1], Cebula[1], sól morska, pomidory[1], por[1], surowy cukier trzcinowy[1], dynia[1], zagęszczacz (mąka z nasion szarańczyna strąkowego[1]), czosnek[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], kminek zwyczajny[1], koper[1], imbir[1], curry[1] (kurkuma (Curcuma longa)[1], surowy cukier trzcinowy[1], imbir[1], pieprz[1], kozieradka[1], kolendra[1], czosnek, Nasiona kminku[1], lubczyk[1], cynamon[1], kminek zwyczajny[1], Chilli[1]), Chilli[1], olej słonecznikowy[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 310 / 74 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 9,2 g |
| w tym cukier | 2 g |
| substancje balastowe | 2,1 g |
| białko | 3,8 g |
| sól | 0,59 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio tajska zupa soczewicowo-kokosowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.