Davert Bio zielona soczewica delikatesowa, 500 g
Wyrafinowany wybór dla wymagających smakoszy
18,99 zł
(37,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny aromat i przyjemna struktura
- Idealna do sałatek i kotlecików
- Szybkie przygotowanie bez namaczania
Podobne produkty
Opis
Ta soczewica to prawdziwa gratka dla smakoszy! Zielona soczewica delikatesowa zachwyca subtelnym aromatem i strukturą, która po ugotowaniu pozostaje delikatna, a jednocześnie sprężysta.
Idealna do kreatywnych dań – od wyrafinowanych sałatek z ziołami po doskonale uformowane wegetariańskie kotleciki. Harmonijnie komponuje się z każdym daniem i nadaje kuchni organicznej elegancki charakter, bez konieczności długiego przygotowania!
Przygotowanie:
- Nie wymaga namaczania.
- 150 g soczewicy zagotować w podwójnej ilości wody.
- Gotować pod przykryciem przez 20–30 minut.
- Posolić dopiero pod koniec gotowania.
| Nr art.: | XEC-URT-47910 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339479100 |
| Numer producenta: | 47910 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
zielona soczewica[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1277 / 305 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 1,1 g |
| substancje balastowe | 17 g |
| białko | 23 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio zielona soczewica delikatesowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.