Don Antonio - włoskie klasyki i delikatesy

Makaron, sosy i przystawki z uroczego regionu Abruzji

Marka Don antonio tworzy sosy, sosy sugo z dojrzałych pomidorów, różnego rodzaju makarony z najlepszej jakości semoliny z pszenicy durum oraz różnorodne przystawki i przekąski. Wszystkie produkty tego włoskiego producenta są najwyższej jakości i zostały zrobione wyłącznie ze składników pochodzących z włoskiego regionu Abruzji. Piękne opakowane przysmaki i delikatesy zachwycą każde oko i spełnią oczekiwania nawet wymagających smakoszy - idealne na prezent.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

Don Antonio: 25 artykułów

Don Antonio Fusilli

Don Antonio Fusilli, 500 g

  • Idealny do ciężkich sosów
  • W ładnym opakowaniu
  • Kraj pochodzenia: Włochy
31,99 zł (63,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Spugnole

Don Antonio Spugnole, 500 g

  • Wyjątkowy specjał
  • Do ciężkich sosów
  • Wyprodukowano z wysokiej jakości semoliny z pszenicy durum
31,99 zł (63,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Reginella

Don Antonio Reginella, 500 g

  • Z semoliny z pszenicy durum i górskiej wody źródlanej
  • Idealny do sosów śmietanowych
  • Rowkowana powierzchnia
33,99 zł (67,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z bazylią

Don Antonio Sos pomidorowy z bazylią, 480 ml

  • Świeża bazylia
  • Szybkie przygotowanie
  • Do prostych dań z makaronu
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Ostry sos pomidorowy z chili

Don Antonio Ostry sos pomidorowy z chili, 480 ml

  • Z chilli z Val di Sangro
  • Ostry dodatek
  • Bardzo aromatyczny i przyjemnie słodki
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z czerwonym winem Barolo

Don Antonio Sos pomidorowy z czerwonym winem Barolo, 480 ml

  • Pełny, świeży smak
  • Z aromatycznymi warzywami
  • Idealnie komponuje się z ravioli
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Kremowy sos z serem owczym i pieprzem

Don Antonio Kremowy sos z serem owczym i pieprzem, 240 ml

  • Z owczego sera Pecorino romano
  • Idealny do kanciastego spaghetti
  • Wegetariański i bezglutenowy
39,99 zł (166,63 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z wódką

Don Antonio Sos pomidorowy z wódką, 480 ml

  • Klasyk z Włoch
  • Dla tych, którzy lubią próbować
  • Aromatyczne doznania smakowe
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sos pomidorowy z warzywami, rodzynkami i orzeszkami piniowymi

Don Antonio Sos pomidorowy z warzywami, rodzynkami i orzeszkami piniowymi, 480 ml

  • Sugo alla Puttanesca
  • Dla intensywnych doznań smakowych
  • Z wykwintnymi składnikami z Abruzji
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z warzywami

Don Antonio Sos pomidorowy z warzywami, 480 ml

  • Dla miłośników warzyw
  • Według sycylijskiej receptury
  • Na bazie 69% pulpy pomidorowej
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z czosnkiem

Don Antonio Sos pomidorowy z czosnkiem, 480 ml

  • Z pomidorów, czosnku i słodkiej papryki
  • Z dużą ilością oliwy z oliwek
  • Do różnych potraw z makaronu
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Sos pomidorowy z bazylią i serem owczym

Don Antonio Sos pomidorowy z bazylią i serem owczym, 480 ml

  • Lekko pikantny i przyjemnie słony
  • Idealne do lasagne i cannelloni
  • Wyprodukowano w Abruzji
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Zielone oliwki z cytryną

Don Antonio Zielone oliwki z cytryną, 280 g

  • Delikatne owoce z pestką
  • Duże i mięsiste
  • Aromatyczna i kwaśna nuta
36,99 zł (132,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Bio keczup pomidorowy

Don Antonio Bio keczup pomidorowy, 350 ml

  • W 100% z włoskich pomidorów
  • Z dekstrozą, octem winnym i przyprawami
  • W jakości organicznej
30,99 zł (88,54 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Pennoni

Don Antonio Pennoni, 500 g

  • Z najlepszej semoliny z pszenicy durum
  • Do przepisów rustykalnych
  • Wegański
31,99 zł (63,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Spaghetti

Don Antonio Spaghetti, 500 g

  • Delikatny proces produkcyjny
  • Z semoliny z pszenicy durum i górskiej wody źródlanej
  • Chropowata powierzchnia
31,99 zł (63,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Bio sos barbecue

Don Antonio Bio sos barbecue, 350 ml

  • Owocowy i pikantny smak
  • Lekka nuta BBQ
  • W jakości organicznej i wegańskiej
30,99 zł (88,54 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sos pomidorowy z pomidorów różnego gatunku

Don Antonio Sos pomidorowy z pomidorów różnego gatunku, 480 ml

  • Z małymi kawałkami pomidora
  • Dużo cebuli, czosnku i bazylii
  • Idealny ze spaghetti
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Orecchiette

Don Antonio Orecchiette, 500 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum
  • Do bardziej subtelnych sosów
  • Wyjątkowy smak
31,99 zł (63,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Zielone oliwki w pikantnej marynacie

Don Antonio Zielone oliwki w pikantnej marynacie, 280 g

  • Mocna, mięsista konsystencja
  • Idealne do soczystych sosów do makaronów
  • Z chili
36,99 zł (132,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Keczup pomidorowy z truflami letnimi

Don Antonio Keczup pomidorowy z truflami letnimi, 350 ml

  • Idealny do pieczonego mięsa i warzyw
  • Pomidory ze 100% włoskiej uprawy
  • Wegański i bezglutenowy
61,00 zł (174,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Don Antonio Passata pomidorowa

Don Antonio Passata pomidorowa, 480 ml

  • Według starej receptury
  • Z całkowicie dojrzałych owoców
  • Bardzo mała ilość soli morskiej
25,99 zł (54,15 zł / l)

Dostawa do 12 października

Don Antonio Sos pomidorowy z oregano

Don Antonio Sos pomidorowy z oregano, 480 ml

  • Idealne do bruschetty i pizzy
  • Intensywny aromat
  • Pochodzenie: Włochy
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 12 października

Don Antonio Sos pomidorowy z mięsnym ragout

Don Antonio Sos pomidorowy z mięsnym ragout, 480 ml

  • Tradycyjna receptura
  • Z wieprzowiną i wołowiną
  • Wyselekcjonowane składniki z Abruzji
43,99 zł (91,65 zł / l)

Dostawa do 12 października

Don Antonio Sos pomidorowy z bakłażanem i ricottą

Don Antonio Sos pomidorowy z bakłażanem i ricottą, 480 ml

  • Bogaty w dojrzałe pomidory
  • Idealny do penne i mezze maniche
  • Owocowy smak
30,99 zł (64,56 zł / l)

Dostawa do 12 października