English Tea Shop Kalendarz adwentowy z herbatami bio, czerwony, 1 szt. (42 g)

Świąteczna radość już dziś

27,99 zł

(666,43 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 24 wyjątkowe kompozycje herbat
  • Owocowe, intensywne i odświeżające
  • Nowoczesna i klasyczna

Kupowane często z English Tea Shop Bio For Busy Bees kolekcja herbat, 20 torebek herbaty (34 g)

English Tea Shop Kalendarz adwentowy z herbatami bio, czerwony, 1 szt. (42 g) 27,99 zł (666,43 zł / kg)
English Tea Shop Bio For Busy Bees kolekcja herbat, 20 torebek herbaty (34 g) 17,99 zł (529,12 zł / kg)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

Oczekiwanie na Mikołaja nie musi być nudne! 24 wyjątkowe kompozycje herbat sprawią, że ten czas szybciej minie i będzie przyjemniejszy. Piękne opakowanie z klasycznym motywem świątecznym sprawi, że z kalendarza adwentowego z herbatami bio ucieszy się każdy.

Uwaga: Zawiera lukrecję - należy unikać nadmiernego spożycia w przypadku wysokiego ciśnienia krwi.

Nr art.: ETS-61960
Zawartość: 42 g
EAN: 680275061960
Numer producenta: 61960
Marki: English Tea Shop
Znak jakości: Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE
Pochodzenie: Niemcy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: aromatyzowany, zawiera kofeinę
Składniki

33 % rumianek pospolity (Chamomilla recutita)[1], 17 % mięta zielona[1], 16 % imbir[1], 10 % bazylia[1], 10 % owoc Garcinia cambogia[1], 9 % guduchi (Tinospora cordifolia)[1], 4,5 % majeranek[1], 0,5 % wanilia[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

64 % Rooibos zielony[1], 19 % kwiaty hibiskusa[1], 8,5 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 2 % granat[1], 2 % aromat jagodowy[1], 2 % naturalny aromat marakui, 1 % naturalny aromat brzoskwiniowy, 1 % kwiaty marakui[1], 0,5 % borówka czarna[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

81 % czarna herbata[1], 12 % imbir[1], 2 % koncentrat soku brzoskwini[1], 5 % naturalny aromat brzoskwiniowy

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

33 % kwiaty hibiskusa[1], 26 % dzika róża[1], 25,5 % trawa cytrynowa[1], 6 % słodkie liście jeżyny[1], 4 % owoc Garcinia cambogia[1], 3 % Aromat ananasowy, 2 % aromat wiśniowy, 0,5 % żurawina[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

85,5 % czarna herbata[1], 8,5 % skórka cytrynowa[1], 3,5 % naturalny aromat z pecorino[1], 1,5 % natürliches Bergamotte-Aroma[1], 0,5 % wanilia[1], 0,5 % płatki róży[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

33 % czarna herbata[1], 19 % imbir[1], 13 % cynamon[1], 8 % goździki[1], 7 % kurkuma (Curcuma longa)[1], 7 % gałka muszkatołowa[1], 6 % czarny pieprz (Piper nigrum)[1], 5 % kwiaty muszkatołowca[1], 2 % kardamon (Elettaria cardamomum)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

74 % czarna herbata[1], 17 % trawa cytrynowa[1], 5 % natürliches Zitronen-Aroma[1], 4 % skórka cytrynowa[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

51 % biała herbata[1], 16,5 % trawa cytrynowa[1], 9 % kakao[1], 8 % kokos[1], 8 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 3 % naturalny aromat marakui, 2 % natürliches Kokosnuss-Aroma[1], 2 % naturalny aromat mango[1], 0,5 % kwiat marakui[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

40 % Cynamon ceyjloński[1], 31 % mięta[1], 15 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 14 % Lavendel[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

90 % Cynamon ceyjloński[1], 8 % imbir[1], 2 % kardamon (Elettaria cardamomum)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

45 % Cynamon ceyjloński[1], 35 % kakao[1], 15 % koper[1], 5 % imbir[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

69 % kwiaty hibiskusa[1], 19 % rooibos[1], 4 % mięta zielona[1], 3 % aromat truskawki, 2 % aromat malinowy, 1 % słodkie liście jeżyny[1], 0,8 % burak[1], 0,5 % Maliny[1], 0,5 % truskawki[1], 0,2 % jagody borówki amerykańskiej[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

48,5 % biała herbata[1], 18 % trawa cytrynowa[1], 10 % kwiaty bzu[1], 8 % Liście jeżyny[1], 8 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 7 % aromat jagodowy[1], 0,5 % jagody borówki amerykańskiej[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

40 % kwiaty hibiskusa[1], 24 % dzika róża[1], 12 % cynamon[1], 10 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 5 % jabłko[1], 4 % mięta[1], 2 % aromat truskawki, 1,5 % natürliches Pfirsch-Aroma, 1,5 % aromat malinowy

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

38,5 % trawa cytrynowa[1], 8 % jabłko[1], 16 % skórka pomarańczy[1], 14 % korzeń imbiru[1], 13 % Cynamon ceyjloński[1], 3 % kardamon (Elettaria cardamomum)[1], 7 % kolendra[1], 0,5 % kwiaty nagietka[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

70 % mięta[1], 30 % mięta zielona[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

49 % trawa cytrynowa[1], 24 % skórka pomarańczy[1], 22 % imbir[1], 2,5 % smak limonki[1], 2,5 % aromat mandarynki[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

22,5 % rumianek pospolity (Chamomilla recutita)[1], 21 % Gotu Kola[1], 16 % kwiaty hibiskusa[1], 13 % Cynamon ceyjloński[1], 9 % rooibos[1], 9 % kakao[1], 5 % skórka pomarańczy[1], 3 % burak[1], 1 % sok żurawinowy[1], 0,5 % płatki róży[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

44 % cynamon[1], 19 % imbir[1], 8 % czarny pieprz (Piper nigrum)[1], 8 % cykoria[1], 7 % kurkuma (Curcuma longa)[1], 5 % goździki[1], 2 % kardamon (Elettaria cardamomum)[1], 2 % koper[1], 3 % lukrecja gładka (Glycorhiza glabra)[1], 2 % olejek cynamonowy[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

59,5 % rooibos[1], 17 % miodokrzew[1], 14,5 % kwiaty hibiskusa[1], 3 % naturalny aromat granatu[1], 4 % aromat jagodowy[1], 1 % granat[1], 0,5 % Maliny[1], 0,5 % jagody acai[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

34 % mięta zielona[1], 20 % mięta[1], 12 % Liście jeżyny[1], 8 % rooibos[1], 7 % pokrzywa[1], 6 % korzeń imbiru[1], 5 % trawa cytrynowa[1], 5 % cynamon[1], 2 % kwiaty bzu[1], 1 % Ginseng[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

77 % biała herbata[1], 10 % cynamon[1], 7 % kakao[1], 2,75 % natürliches Litschi-Aroma, 2,25 % natürliches Kokosnuss-Aroma[1], 1 % kokos[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

72,75 % rooibos[1], 26 % Wiórki kakaowe[1], 1 % naturalny aromat z pecorino[1], 0,25 % ziarna wanilii[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych

61 % Cynamon ceyjloński[1], 26 % Moringa (Moringa Oleifera)[1], 13 % imbir[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Niemcy, www.royal-nature.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla English Tea Shop Kalendarz adwentowy z herbatami bio, czerwony

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

6 ocen