Genuss am See Sos grillowy „Energiczna Pepi”, 250 ml
Owocowy, świeży i ostry
38,99 zł
(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z najlepszego musu jabłkowego
- Idealny do potraw azjatyckich
- Świetny na sezon grillowy
Opis
Nie zawsze musimy użyć keczupu - prawda? Owocowy, świeży sos grillowy wykonany jest z najlepszego musu jabłkowego (ze styryjskich jabłek) i pikantnego curry. „Energiczna Pepi” to idealny dodatek do potraw z ryb, kurczaka lub warzyw, a także doskonale nadaje się do krewetek i owoców morza.
| Nr art.: | GS-017 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 723736438564 |
| Numer producenta: | 017 |
| Marki: | Genuss am See |
| Pochodzenie: | Austria |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
76 % (jabłka, cukier, kwas cytrynowy), woda pitna, (ocet winny, koncentrat soku winogronowego, metasiarczyn potasu), zielone curry
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 455,9 / 108,9 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 25,1 g |
| w tym cukier | 24,1 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Genuss am See GmbH , Ödensee 144, 8990 , Bad Aussee, Austria, www.genussamsee.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Genuss am See Sos grillowy „Energiczna Pepi”
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.800 art.