Greenomic Mieszanka przypraw "Bruschetta", 70 g
Z ostrą papryką
21,99 zł
(314,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Włoskie aromaty
- Z suszonymi cytrynami i oregano
- W zestawie łyżka do gotowania z drewna bukowego
Opis
Podobnie jak wiele innych przepisów, które są dziś bardzo popularne, bruschetta była pierwotnie tak zwanym „daniem dla biednych”. W tym celu tostowane kromki chleba nacierano czosnkiem, kropiono oliwą i doprawiono pieprzem i solą według uznania. Obecnie chrupiące kromki chleba należą do najpopularniejszych przystawek i często podaje się je ze świeżymi kostkami pomidora i bazylią.
Mieszanka przypraw "Bruschetta" od Greenomic zapewnia autentyczny włoski aromat. Oregano, suszone cytryny, granulat pomidorowy i czosnek przywołują wakacyjny nastrój. Ostra papryka łaskocze kubki smakowe. Mały prezent dla Ciebie, łyżka do gotowania wykonana z drewna bukowego również znajduję się w zestawie z mieszanką przypraw.
Przygotowanie: wymieszaj mieszankę przypraw bruschetta z oliwą z oliwek i odrobiną ciepłej wody, aby powstała pasta, i posmaruj nią kromki chleba. Świetnie smakuje również jako pyszny sos do surowych warzyw czy np. paluszków chlebowych.
Składniki
Cebula, pietruszka, oregano, czosnek, ostre papryczki, granulat pomidorowy, malwy, suszone cytryny, sól
Wyprodukowano we Włoszech dla Greenomic
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1298 / 310 kj / kcal |
| tłuszcz | 6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 17 g |
| substancje balastowe | 16 g |
| białko | 11 g |
| sól | 11,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Mieszanka przypraw "Bruschetta"
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.