Greenomic Sugo Basilico Genovese, 500 g

Niezbędny w każdej kuchni

27,69 zł 30,99 zł -11%

(55,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Naturalna receptura
  • Wzbogacone bazylią
  • Autentyczny smak

Kupowane często z Greenomic Fusilli Napoletani, 500 g

Greenomic Sugo Basilico Genovese, 500 g 27,69 zł (55,38 zł / kg)
Greenomic Fusilli Napoletani, 500 g 32,12 zł (64,24 zł / kg)
Cena całkowita: 59,81 zł
Opis

Ten gotowy do podania sos „sugo” przenosi autentyczny smak Włoch prosto na Twój talerz. Dojrzewające w słońcu włoskie pomidory i aromatyczna bazylia genueńska łączą się, tworząc cudownie zrównoważoną, owocowo-świeżą bazę sosu. Dzięki delikatnemu przygotowaniu z wysokiej jakości, całkowicie naturalnych składników każdy kęs to prawdziwa rozkosz.

Nr art.: GDS-3813
Zawartość: 500 g
EAN: 4262406110141
Numer producenta: 3813
Marki: Greenomic
Uwaga dotycząca przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

91,3 % przecier pomidorowy, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, czosnek, sól, 0,2 % bazylia, naturalny aromat bazyliowy

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 314 / 75 kj / kcal
tłuszcz 4,8 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,7 g
węglowodany 7,4 g
  w tym cukier 4,6 g
białko 1,4 g
sól 0,57 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Greenomic Sugo Basilico Genovese