Greenomic Tartufo Cappuccino, 1 kg
Pyszne i wyjątkowe
293,00 zł
(293,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Praliny z białej czekolady
- Pełny smak kawy
- Orzechy laskowe z Piemontu
Opis
Te wyjątkowe praliny Tartufo Cappuccino z białej czekolady z wyśmienitymi orzechami laskowymi z Piemontu oraz delikatną kawą arabiką mają pełny smak kawy. Prawdziwy delikates!
Zawartość: 72 - 75 sztuk
Składniki
biała czekolada (cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, lecytyna sojowa[1], aromat waniliowy), orzechy laskowe (orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych), 3 % zmielona kawa, cukier, 0,05 % aromat cappuccino
- emulgatory
Może zawierać śladowe ilości innych orzechów i mleka.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2470 / 590 kj / kcal |
| tłuszcz | 42,09 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 18,69 g |
| węglowodany | 40,64 g |
| w tym cukier | 34,11 g |
| białko | 9,78 g |
| sól | 0,16 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Tartufo Cappuccino
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.