Greenomic Tartufo Al Pistacchio, 1 kg
Ekskluzywne praliny
319,00 zł
(319,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Biała czekolada
- Z kremem pistacjowym
- Wyjątkowy smak
Podobne produkty
Opis
Tartufo praliny z białej czekolady i pistacji to wyjątkowy delikates, który zachwyci nawet wymagających smakoszy. Rozkoszuj się tą cudowną przyjemnością sam lub z najbliższymi Ci osobami.
Zawartość: 72 - 75 sztuk
Składniki
62 % biała czekolada (cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe), lecytyna sojowa[1], aromat waniliowy, 32 % pistacje, cukier
- emulgatory
Może zawierać śladowe ilości orzechów, mleka i soi.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2399 / 573 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 14 g |
| węglowodany | 42 g |
| w tym cukier | 38 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,18 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Tartufo Al Pistacchio
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.