Greenomic Tartufo Extra Nero, 1 kg
Bezglutenowa przekąska dla fanów pralin
293,00 zł
(293,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Prawdziwy delikates
- Gorzka czekolada
- Z kawałkami orzechów laskowych
Opis
Bezglutenowe przekąski również mogą być pyszne! Tartufo Extra Nero to praliny, które zostały zrobione z gorzkiej czekolady udoskonalonej chrupiącymi orzechami laskowymi. Pełne w smaku i idealne jako ekskluzywny dodatek do likieru pomarańczowego.
Zawartość: 72 -75 sztuk
Składniki
60 % gorzka czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, lecytyna sojowa[1], aromat waniliowy), orzechy laskowe (orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych), kakao w proszku
- emulgatory
Może zawierać śladowe ilości orzechów i soi.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2336 / 558 kj / kcal |
| tłuszcz | 37,17 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 13,04 g |
| węglowodany | 43,34 g |
| w tym cukier | 32,89 g |
| białko | 9,11 g |
| sól | 0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Tartufo Extra Nero
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.