Greenomic Tartufo Stracciatella, 1 kg
Pralinki bez glutenu
293,00 zł
(293,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Biała czekolada
- Z kawałkami ciemniej czekolady
- Udoskonalone orzechami włoskimi
Opis
Te pralinki bez glutenu zostały zrobione z białej czekolady udoskonalonej delikatnym kremem z orzechów laskowych oraz kawałkami ciemnej czekolady. Idealny dodatek do gorącej filiżanki Cappuccino.
Zawartość: 72-75 sztuk
Składniki
biała czekolada (cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe), lecytyna sojowa[1], aromat waniliowy, orzechy laskowe (orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych), 22 % ciemna czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe)
- emulgatory
Może zawierać śladowe ilości orzechów i mleka.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2345 / 560 kj / kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 16,5 g |
| węglowodany | 53 g |
| w tym cukier | 49 g |
| białko | 7,5 g |
| sól | 0,13 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Tartufo Stracciatella
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.