Haas Cukier waniliowy, 250 g
Delikatny smak do ciast, kremów i wypieków
15,99 zł
(63,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Duże i małe opakowanie
- Delikatny smak z dodatkiem słodzika
- Idealny do ciast, deserów i napojów
Pasujące produkty
Opis
Składnik ten nadaje słodkim wypiekom i delikatnym deserom przyjemny waniliowy smak. Ekonomiczne opakowanie zbiorcze jest idealne dla rodzin i każdego, kto regularnie piecze. Oznacza to, że zapasy są zawsze dobrze wypełnione, co pozwala na spontaniczne pomysły na wypieki. Drobny proszek uszlachetnia ciasta, tarty, kremy i gorące napoje oraz zapewnia tradycyjny smak w domowej kuchni.
| Nr art.: | EDH-10100500 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500005018 |
| Numer producenta: | 10100500 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1650 / 394 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukier | 98 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Cukier waniliowy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.