Haas Galaretka do ciasta, czerwona, 33 g
Błyszcząca glazura do truskawek i owoców
5,99 zł
(181,52 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Przezroczysta i odporna na przecięcia powłoka
- Baza roślinna z karminową czerwienią
- Szybkie przygotowanie zgodnie z instrukcją
Pasujące produkty
Opis
Ta błyszcząca polewa doda wizualnego blasku tartom owocowym z truskawkami, malinami lub mieszanką owoców leśnych. Sprawdzona receptura, oparta na roślinnym środku żelującym – karageninie – zapewnia klarowny, transparentny czerwony kolor i doskonałą stabilność po przekrojeniu. Ciepła polewa bez trudu rozpływa się po owocach, chroniąc je przed wysychaniem przez długi czas. Przygotowanie jest szybkie i łatwe, bezpośrednio w słoiczku.
| Nr art.: | EDH-10015225 |
|---|---|
| Zawartość: | 33 g |
| EAN: | 9044400152007 |
| Numer producenta: | 10015225 |
| Marki: | Haas |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, środek żelujący (karagen), zagęszczacz (Konjac E425), środek wzmacniający (Kaliumchlorid (E508)), regulator kwasowości (Natriumcitrate (E331)), Zakwaszacz (winian potasu (E336)), glukoza, barwnik (kwas karminowy (E120), karoten (E160a))
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1415 / 338 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 79 g |
| w tym cukier | 79 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Galaretka do ciasta, czerwona
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.