Haas Galaretka do ciasta, przezroczysta, 33 g
Przezroczysta ochrona i połysk dla tart owocowych
5,99 zł
(181,52 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Całkowicie przezroczysty wygląd
- Wegańska formuła
- Ochrona przed przecięciem z efektem połysku
Pasujące produkty
Opis
Ta przezroczysta polewa nadaje ciastom i delikatnym wypiekom profesjonalny wygląd. Receptura oparta wyłącznie na roślinach gwarantuje całkowicie przezroczystą powierzchnię, która idealnie eksponuje naturalne kolory owoców. Przygotowanie jest szybkie i łatwe, zgodnie z instrukcją. Płynna polewa równomiernie rozprowadza się na wierzchu i szybko twardnieje, tworząc warstwę ochronną, którą można pokroić.
| Nr art.: | EDH-10015025 |
|---|---|
| Zawartość: | 33 g |
| EAN: | 9044400150003 |
| Numer producenta: | 10015025 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, środek żelujący (karagen), zagęszczacz (Konjac E425), środek wzmacniający (Kaliumchlorid (E508)), regulator kwasowości (Natriumcitrate (E331)), Zakwaszacz (winian potasu (E336)), glukoza
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1419 / 339 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 80 g |
| w tym cukier | 79 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Galaretka do ciasta, przezroczysta
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.