Haas Kwas cytrynowy, 250 g
Wszechstronny kwas cytrynowy do kuchni i domu
13,99 zł
(55,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Praktyczne opakowanie 250 g
- Sprawdza się również w gospodarstwie domowym
- Do doprawiania sałatek i napojów
Opis
Kwas cytrynowy Haas w praktycznym opakowaniu 250 g oferuje szerokie możliwości zastosowania. Doskonale nadaje się do doprawiania owocowych napojów i sałatek. Ponadto może być stosowany w gospodarstwie domowym jako środek do usuwania kamienia.
| Nr art.: | EDH-10016250 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500162513 |
| Numer producenta: | 10016250 |
| Marki: | Haas |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
100 % Kwas cytrynowy (E330)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1256 / 300 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Kwas cytrynowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.