Haas Pasta czosnkowa, 185 g
Świeży aromat czosnku i wyrazisty smak do kuchni
13,99 zł
(75,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Wegańska receptura
- Czosnek doprawiony solą
- Idealna do gulaszu, pieczeni i marynat
Opis
Pasta czosnkowa Haas stawia na czysty smak świeżych składników i delikatnej soli. Naturalny aromat doskonale rozwija się podczas doprawiania sycącego gulaszu, ragout czy pieczeni. Pasta świetnie sprawdza się również przy przygotowywaniu marynat do grillowania, nadając potrawom wyjątkowy smak.
| Nr art.: | EDH-10062145 |
|---|---|
| Zawartość: | 185 g |
| EAN: | 9055500621461 |
| Numer producenta: | 10062145 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
80 % czosnek, sól, Zakwaszacz (kwas cytrynowy), środek przeciwutleniający (kwas askorbinowy)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 461 / 110 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 22 g |
| w tym cukier | 20 g |
| białko | 4,8 g |
| sól | 19 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Pasta czosnkowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.