Haas Polewa cytrynowa, 250 g
Lukier ze świeżych owoców do babeczek i ciast
13,99 zł
(55,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Szybkie mieszanie bez gotowania
- Świeży owocowy smak z delikatnym połyskiem
- Idealna do dekorowania i ukrywania
Opis
Ten praktyczny lukier w proszku nadaje delikatnym wypiekom świeży cytrusowy smak i profesjonalny wygląd. Można go przygotować w mgnieniu oka bez podgrzewania. Wystarczy kilka kropel wody, aby proszek zamienił się w gładką masę. Gotowy lukier bez wysiłku rozpływa się na ciastach, tartach lub muffinach, szybko wysycha i całkowicie pokrywa wszelkie drobne niedoskonałości na powierzchni.
| Nr art.: | EDH-10017245 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9055500172468 |
| Numer producenta: | 10017245 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, skrobia modyfikowana, Zakwaszacz (kwas cytrynowy), Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1666 / 398 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukier | 93 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Polewa cytrynowa
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.