Haribo Happy Cola opakowanie, 175 g
Ulubiony napój do podjadania
11,99 zł
(68,51 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Fajny aromat Coli
- Miękkie żelki owocowe
- W kształcie butelki
Opis
Ulubieniec dzieci i dorosłych: miękkie Happy Cola żelki owocowe w kształcie butelki! Charakterystyczny smak Coli, ale bez kofeiny. Smakołyk, po który chętnie sięgniesz.
Składniki
Glukosesirup, cukier, żelatyna, glukoza, Zakwaszacz (Kwas cytrynowy (E330)), Syrop karmelowy, Aromat, olej słonecznikowy, środki powlekające (biały wosk pszczeli, żółty wosk pszczeli)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1436 / 343 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | 46 g |
| białko | 6,9 g |
| sól | 0,07 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Austria, www.haribo.com/de-at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haribo Happy Cola opakowanie
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.