Herbaria Moc drzew według Eva Aschenbrenner

Z energią syberyjskiego cedru

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Herbaria Organiczna herbata na post
Herbaria Zasadowa herbata ziołowa bio
5 herbat według Eva Aschenbrenner (herbata zimowa)

Opis

Bujna zieleń liści, ich szelest na wietrze, zapach świeżej ziemi - każdy zna kojące działanie spaceru po lesie. Nie ma się czemu dziwić: drzewa mają pozytywne wibracje , ponieważ z ich koroną i korzeniami symbolizują połączenie między ziemią i niebem. Dlatego dają drzewa ludziom otuchę ochronę. Każdy, kto może sobie wyobrazić jak bardzo zakorzenione jest drzewo , wytrzymuje szturmy życia łatwiej. I kto sobie wyobrazi jak to drzewo z jego koroną rośnie wysoko do nieba , bierze udział w spirytualnej części naszego życia.

Dlatego zaufała Ewa Aschenbrenner w tej nowej, transformacyjnej mieszance herbaty oryginalnej mocy drzew: energia brzozy, orzecha włoskiego i liści lipy, kwiaty lipy, kwiaty czarnego bzu, kora dębowa i przede wszystkim orzechy syberyjskiego cedru przechodzą na ludzi z tą herbatą i mają dawać wsparcie w czasach kryzysu.

Wskazówka przygotowania
Ewa Aschenbrenner zaleca, parę razy dziennie pijanie tej herbaty. W tym celu najlepiej zalać wrzątkiem (250ml) 1 czubatą łyżeczkę herbaty i pozostawić na 10 minut do naciągnięcia. Następnie przecedzić.

Znak jakości: b.k.u - biologicznie kontrolowane uprawy
Herbata: sypka
Bez: Wzmacniacze smaku, Sztuczne aromaty, Sztuczne barwniki, Konserwanty, Alergeny
Metainfo: Herbaty z przyprawami

Dodatkowe informacje

Składniki:
Kwiaty lipy, liście lipy, liście brzozy, liście orzecha włoskiego, kora dębu, kwiaty czarnego bzu i orzechy cedru syberyjskiego.
Z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Akcesoria

ocen klientów po polski dla Herbaria Moc drzew według Eva Aschenbrenner