Hofbauer Mozartkugel - praliny, pełne mleko, 160 g
Najlepszy marcepan oblany pyszną mleczną czekoladą
54,00 zł
(337,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 8 sztuk
- Autentyczna tradycja z Wiednia
- Z kremowym nadzieniem nugatowym
Pasujące produkty
Opis
Zanurz się w wiedeńskiej tradycji cukierniczej z Hofbauer Mozartkugeln w mlecznej czekoladzie. Ekskluzywne praliny łączą w sobie trzy luksusowe warstwy: środek z delikatnego marcepanu, następnie marcepan pistacjowy i kremowe, nugatowe nadzienie z orzechów laskowych. Wszystko to oblane jest rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą, dzięki czemu każda kulka to prawdziwa symfonia smaku.
| Nr art.: | LS-53257 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9003600532576 |
| Numer producenta: | 53257 |
| Marki: | Hofbauer |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
cukier, 25 % migdały, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, 4 % orzechy laskowe, syrop cukru inwertowanego, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol, Invertase), 2 % pistacje, odtłuszczone mleko w proszku, Glukosesirup, lakto-n-tetraoza (lnt), Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, czysty tłuszcz maślany, 31 % min. zawartość kakao, 21 % przynajmniej składniki mleka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2089 / 499 kj / kcal |
| tłuszcz | 28 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,6 g |
| węglowodany | 52 g |
| w tym cukier | 49 g |
| białko | 7,5 g |
| sól | 0,07 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofbauer Mozartkugel - praliny, pełne mleko
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.